Wybrane inwestycje deweloperskie

LELEWELA9 - APARTAMENTY

Osiedle Jaśmin

ART TOWER - BIURA NA SPRZEDAŻ

BULVARY- LOKALE DO WYNAJĘCIA

O nas

Witamy w Iglica nieruchomości wrocławskim biurze nieruchomości działającym od blisko 25 lat!

historia

Założycielem i Prezesem Zarządu firmy Iglica Nieruchomości jest Krzysztof Jabłoński, doświadczony specjalista ds rynku nieruchomości, doradca oraz licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami.  Działalność pod firmą Iglica Nieruchomości rozpoczęliśmy w 1998 roku. Od tego czasu dzięki zaangażowaniu oraz wysokiej etyce pracy, zdobyliśmy pozycję jednej z największych oraz najlepiej rozpoznawalnych agencji nieruchomości we Wrocławiu i regionie. Na bazie wiedzy i doświadczenia świadczymy kompleksowe usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na najwyższym poziomie.

Stowarzyszenia

Jesteśmy wieloletnim członkiem branżowych stowarzyszeń, w tym Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami DOSPON, Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości PFRN i Polsko Brytyjskiej Izby Handlowej BPCC.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

 

Usługi

Oszczędzaj czas i pieniądze. Sprawdź co możemy dla ciebie zrobić!

Biuro Nieruchomości Wrocław, Twoja agencja Mieszkaniowa

Doradzamy, sprzedajemy i wynajmujemy apartamenty, mieszkania i domy od blisko 20 lat. Nasz zespół z realizuje najbardziej ambitne cele sprzedażowe w zmieniających się warunkach rynkowych.  Pracujemy na rzecz osób prywatnych, firm, instytucji. Oferujemy wsparcie merytoryczne oraz profesjonalną reprezentację w sprzedaży. Z dużym powodzeniem współpracujemy z deweloperami realizującymi inwestycje mieszkaniowe. Doradzamy na każdym etapie realizacji projektów mieszkaniowych zapewniając szeroki zakres usług i wysoką skuteczność. O jakości naszych usług najlepiej świadczą opinie naszych Klientów. Legitymujemy się referencjami od osób prywatnych oraz wielu polskich i międzynarodowych firm, które korzystają z naszych usług. Ponad 50% Klientów przychodzi do nas z polecenia. Sprawdź najlepsze biuro nieruchomości w mieście Wrocław.

Biuro Nieruchomości Wrocław, Twoja agencja Komercyjna

Świadczymy kompleksowe usługi obrotu nieruchomościami komercyjnymi na terenie aglomeracji wrocławskiej i jej bezpośrednich okolic. Prowadzimy transakcje wynajmu oraz sprzedaży powierzchni biurowych, lokali handlowo-usługowych, hal produkcyjnych, magazynów oraz gruntów inwestycyjnych.  Specjalizujemy się w sprzedaży budynków, obiektów handlowych i kamienic o różnym przeznaczeniu usytuowanych w granicach Wrocławia.  Z dużym powodzeniem uczestniczymy w komercjalizacji nowo realizowanych budynków biurowych działając samodzielnie lub w charakterze lokalnego partnera dla globalnych nieruchomościowych firm doradczych. Nieustannie szukamy nowych rozwiązań, wprowadzamy zmiany, zwiększamy efektywność w działaniu. Pracujemy intensywnie aby dać naszym Klientom rynkową przewagę. Sprawdź najlepsze biuro nieruchomości we Wrocławiu.

 

MARKETING NIERUCHOMOŚCI

KORZYSTAJ Z PROFESJONALNEJ PREZENTACJI NIERUCHOMOŚCI

PROFESJONALNE ZDJĘCIA NIERUCHOMOŚCI

Jedno dobre zdjęcie to więcej niż tysiąc słów. Powierzając nam swoją nieruchomość do sprzedaży czy wynajmu możesz być pewien, że pokażemy ją w najlepszym świetle. Agenci Iglica Nieruchomości nie wykonują zdjęć samodzielnie. Zatrudniamy profesjonalnego fotografika specjalizującego się w zdjęciach architektury i wnętrz. Zdjęcia domów, mieszkań czy obiektów komercyjnych, które prezentujemy w internecie i prasie to nasza agencyjna wizytówka.

SPEKTAKULARNE SPACERY 3D

Pracujemy z wykorzystaniem najnowsze technologii tworzenia typu spacer 3D. Spacer 3D skutecznie wpiera sprzedaż nieruchomości. Tradycyjne zdjęcia to już za mało. Liczy się oszczędność czasu, bezpieczeństwo, ograniczenie realnych wizyt i spotkań do niezbędnego minimum. Spacer 3D daje możliwość odwiedzenia Twojej przestrzeni online. Klient pozna każdy zakątek Twojej nieruchomości w najwygodniejszym dla niego czasie. Spacer 3D jest efektownym zaproszeniem do spotkania na żywo dla naprawdę zdecydowanych. Spektakularne spacery 3D na terenie Wrocławia wykonujemy w nieruchomościach zgłoszonych do nas na zasadach wyłączności. Spacer 3D Wrocław.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

GWARANCJA POUFNOŚCI

Poufność jest dla nas priorytetem. Gwarantujemy Klientom dyskrecję oraz komfort bezpieczeństwa powierzonych nam informacji i danych. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w podstawowym zakresie w celu niezbędnym dla realizacji usług, których zakres określa Umowa Pośrednictwa.

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

Iglica Nieruchomości Sp, z o.o. Sp.K jest administratorem Twoich danych osobowych. W celu realizacji zasady zgodnego z prawem, rzetelnego i przejrzystego przetwarzania danych osobowych Klientów, firma przyjęła dokument zwany Polityką Prywatności. W razie pytań dotyczących przetwarzania danych oraz przysługujących Kliento praw, skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość na adres rodo{at}iglica.pl

 

Wybrane oferty

Oferty z wizytą 3D

Bądź na bieżąco z nowymi inwestycjami, zapisz się do newslettera.