Inwestycje mieszkaniowe na wyłączność

LELEWELA9 - APARTAMENTY

Osiedle Jaśmin

ATMO

OSIEDLE LATAWCÓW - MIESZKANIA

iglica nieruchomości - twoje biuro nieruchomości!

Świadczymy usługi dla wrocławskiego rynku nieruchomości mieszkaniowych. Doradzamy, sprzedajemy i wynajmujemy apartamenty, mieszkania i domy od blisko 20 lat. Nasz zespół z realizuje najbardziej ambitne cele sprzedażowe w zmieniających się warunkach rynkowych. Pracujemy na rzecz osób prywatnych, firm, instytucji. Oferujemy wsparcie merytoryczne oraz profesjonalną reprezentację w sprzedaży. 

Sprzedawaj i wynajmuj z nami!

Sprzedaż i wynajem nieruchomości prowadzimy w sposób skuteczny i gwarantujący bezpieczeństwo Stron. Pracujemy na rzecz osób prywatnych, firm oraz instytucji w oparciu o przejrzyste warunki współpracy i z góry określone wynagrodzenie.  Oferujemy wsparcie merytoryczne oraz profesjonalną reprezentację w sprzedaży.  Nieustannie szukamy nowych rozwiązań, wprowadzamy zmiany , zwiększamy efektywność w działaniu. Pracujemy intensywnie aby dać naszym Klientom rynkową przewagę oraz budować trwałe, pozytywne relacje. Sprawdź najlepsze biuro nieruchomości w mieście Wrocław.

Kupuj z nami!

Pośredniczymy w transakcjach zakupu nieruchomości o różnym charakterze. Pomagamy Klientom w dokonaniu najlepszego wyboru. Służymy niezbędnym doświadczeniem branżowym oraz dostępem ofert nieprezentowanych w internecie. Podejmujemy się identyfikacji nieruchomości spełniających określone kryteria. Dokonujemy selekcji ofert oraz organizujemy harmonogram prezentacji w wybranym terminie. Współpracujemy z wybranymi Kancelariami Notarialnymi oraz Kancelariami Prawniczymi zorientowanymi na sprawne i rzetelne działanie. W zakresie akwizycji nieruchomości oferujemy rozwiązania dla osób indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Sprawdź najlepsze biuro nieruchomości we Wrocławiu.

 

Najem korporacyjny

Pracujemy dla firm. Oferujemy kompleksowe oraz rzetelne wparcie w poszukiwaniu odpowiedniej nieruchomości oraz pomoc w relokacji. Rozumiemy presję jaką stwarza konieczność znalezienia odpowiedniego mieszkania czy domu uwzględniającego wymagania ważnego pracownika firmy, często w krótkim czasie. Nasze wieloletnie doświadczenie we współpracy z działami HR firm krajowych i zagranicznych gwarantuje sprawną identyfikację kryteriów poszukiwania oraz przedstawienie oferty dopasowanej do oczekiwań i budżetu. W ciągłym obrocie posiadamy duży wybór lokali w różnorodnym standardzie i najlepszych lokalizacjach na terenie całego Wrocławia i okolic. W naszej ofercie znajdują się zarówno ekonomiczne kawalerki jaki i wygodne mieszkania, domy czy prestiżowe apartamenty. Sprawdź najlepsze biuro nieruchomości w mieście Wrocław. Służymy pomocą nie tylko do momentu przekazania mieszkania ale również w trakcie najmu oraz przy sporządzeniu protokołu zdawczego.

Dla Deweloperów

Z dużym powodzeniem współpracujemy z deweloperami. Doradzamy na każdym etapie realizacji projektów mieszkaniowych zapewniając szeroki zakres usług i wysoką skuteczność. Stworzyliśmy specjalistyczną usługę umożliwiającą bezpieczny outsourcing procesu sprzedaży - Biuro Sprzedaży Inwestycji. Przejmując sprzedaż inwestycji pracujemy w oparciu o sprawdzone procedury i najwyższe standardy obsługi Klienta w pełni identyfikując się z Deweloperem. Wysoka jakość świadczonych usług to zasługa doświadczenia operacyjnego naszych pracowników - profesjonalnych brokerów sprzedaży doskonale znających lokalny rynek nieruchomości, zasady obsługi Klienta oraz psychologię sprzedaży. Gwarantujemy, że osoby dedykowane obsłudze inwestycji mają odpowiednie predyspozycje i wieloletnie doświadczenie w sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym. Sprawdź najlepsze biuro nieruchomości w mieście Wrocław.

 

MARKETING NIERUCHOMOŚCI

KORZYSTAJ Z PROFESJONALNEJ PREZENTACJI NIERUCHOMOŚCI

PROFESJONALNE ZDJĘCIA NIERUCHOMOŚCI

Jedno dobre zdjęcie to więcej niż tysiąc słów. Powierzając nam swoją nieruchomość do sprzedaży czy wynajmu możesz być pewien, że pokażemy ją w najlepszym świetle. Agenci Iglica Nieruchomości nie wykonują zdjęć samodzielnie. Zatrudniamy profesjonalnego fotografika specjalizującego się w zdjęciach architektury i wnętrz. Zdjęcia domów, mieszkań czy obiektów komercyjnych, które prezentujemy w internecie i prasie to nasza agencyjna wizytówka.

SPEKTAKULARNE SPACERY 3D

Pracujemy z wykorzystaniem najnowsze technologii tworzenia typu spacer 3D. Spacer 3D skutecznie wpiera sprzedaż nieruchomości. Tradycyjne zdjęcia to już za mało. Liczy się oszczędność czasu, bezpieczeństwo, ograniczenie realnych wizyt i spotkań do niezbędnego minimum. Spacer 3D daje możliwość odwiedzenia Twojej przestrzeni online. Klient pozna każdy zakątek Twojej nieruchomości w najwygodniejszym dla niego czasie. Spacer 3D jest efektownym zaproszeniem do spotkania na żywo dla naprawdę zdecydowanych. Spektakularne spacery 3D na terenie Wrocławia wykonujemy w nieruchomościach zgłoszonych do nas na zasadach wyłączności. Spacer 3D Wrocław.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

GWARANCJA POUFNOŚCI

Poufność jest dla nas priorytetem. Gwarantujemy Klientom dyskrecję oraz komfort bezpieczeństwa powierzonych nam informacji i danych. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w podstawowym zakresie w celu niezbędnym dla realizacji usług, których zakres określa Umowa Pośrednictwa.

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

Iglica Nieruchomości Sp, z o.o. Sp.K jest administratorem Twoich danych osobowych. W celu realizacji zasady zgodnego z prawem, rzetelnego i przejrzystego przetwarzania danych osobowych Klientów, firma przyjęła dokument zwany Polityką Prywatności. W razie pytań dotyczących przetwarzania danych oraz przysługujących Kliento praw, skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość na adres rodo{at}iglica.pl

 

Wybrane oferty

Oferty z wizytą 3D

Bądź na bieżąco z nowymi inwestycjami, zapisz się do newslettera.