Wybrane inwestycje deweloperskie

THE PARK

SKARB OFFICE

Ślężna Park - biura na sprzedaż i do wynajęcia

Street Point - biura na sprzedaż

SQB

Z83

MINIMAXY - Lokale usługowe na sprzedaż

Drukarska56

ZITA - BIURA DO WYNAJĘCIA WROCŁAW

Frontier Park Wrocław

OMEX

M Towers - biura wynajem Wrocław

KRAKOWSKA 35

Biurowiec Braniborska

K29

CARBON TOWER

BULVARY WROCŁAWSKIE

101 Wrocław - BIURA WYNAJEM

GRUNWALDZKI CENTER

Silver Forum

BUSINESS GARDEN

Black&White Office

ATAL

PASAŻ POKOYHOF

WOJDYLA BUSINESS PARK

Twoje biuro nieruchomości komercyjnych

usługi dla wrocławskiego rynku nieruchomości komercyjnych

Wynajmujemy biura i lokale handlowo-usługowe

Dział komercyjny Iglica Nieruchomości świadczy kompleksowe usługi obrotu nieruchomościami komercyjnymi na terenie aglomeracji wrocławskiej. Prowadzimy transakcje wynajmu oraz sprzedaży powierzchni biurowych, lokali handlowo-usługowych, hal produkcyjnych, magazynów oraz gruntów inwestycyjnych. Specjalizujemy się w sprzedaży budynków, obiektów handlowych i kamienic o różnym przeznaczeniu usytuowanych w granicach Wrocławia.  Z dużym powodzeniem uczestniczymy w komercjalizacji nowo realizowanych budynków biurowych działając samodzielnie lub w charakterze lokalnego partnera dla globalnych nieruchomościowych firm doradczych

Sprzedajemy obiekty komercyjne

Specjalizujemy się w sprzedaży obiektów komercyjnych o różnym przeznaczeniu, lokalizacji i stanie technicznym. Legitymujemy się potwierdzonym udanymi transakcjami, doświadczeniem i zasobami niezbędnymi przy prowadzeniu sprzedaży kamienic, budynków usługowych, pawilonów handlowych, obiektów zabytkowych, kompleksów magazynowych, małych galerii handlowych, zespołów garażowych, czy biurowców. Wiele lat aktywnej obecności na  lokalnym rynku nieruchomości komercyjnych, pozwoliło na zbudowanie relacji z wieloma inwestorami indywidualnymi, funduszami nieruchomościowymi oraz firmami inwestującymi nieruchomości komercyjne o znacznej wartości. Współpracujące z nami kancelarie prawne pomagają nam i naszym Klientom na prowadzenie transakcji z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

 

Szukasz lokalu dla swojego sklepu, restauracji czy gabinetu ?

Prowadzimy sprzedaż oraz wynajem lokali usługowych i handlowych usytuowanych na terenie całego Wrocławia.   W obrocie posiadamy zarówno, lokale położone na popularnych osiedlach mieszkaniowych w dzielnicach Krzyki, Psie Pole, Fabryczna czy Śródmieście, jak przy najbardziej uczęszczanych traktach pieszych Starego Miasta.   Za naszym pośrednictwem swoje siedziby znajdują instytucje finansowe, sklepy różnych branż, kawiarnie, salony fryzjerskie, placówki medyczne.  Każdego dnia pośredniczymy w transakcjach na rynku komercyjnym stale doskonaląc multidyscyplinarne umiejętności konieczne do skutecznego sprawnej identyfikacji właściwej nieruchomości oraz negocjacji warunków najmu lub wartości sprzedaży, które zadowolą Strony.

Szukasz biura dla swojej firmy?

Czas to pieniądz. Nie trać czasu na żmudne wyszukiwanie, wstępną weryfikację i organizację wizyt w dziesiątkach lokalizacji. Zleć to nam! Jako Broker komercyjny monitorujemy i codziennie aktualizujemy status dostępnej powierzchni biurowej w obiektach na terenie całego Wrocławia. Zbieramy szczegółowe i niezbędne informacje, które umożliwiają Klientom dokonanie szybkiej, obiektywnej selekcji biur dopasowanych do potrzeb i specyfiki ich działalności. Nasze usługi są w całości finansowane przez Właścicieli nieruchomości!

 

MARKETING NIERUCHOMOŚCI

KORZYSTAJ Z PROFESJONALNEJ PREZENTACJI NIERUCHOMOŚCI

PROFESJONALNE ZDJĘCIA NIERUCHOMOŚCI

Jedno dobre zdjęcie to więcej niż tysiąc słów. Powierzając nam swoją nieruchomość do sprzedaży czy wynajmu możesz być pewien, że pokażemy ją w najlepszym świetle. Agenci Iglica Nieruchomości nie wykonują zdjęć samodzielnie. Zatrudniamy profesjonalnego fotografika specjalizującego się w zdjęciach architektury i wnętrz. Zdjęcia domów, mieszkań czy obiektów komercyjnych, które prezentujemy w internecie i prasie to nasza agencyjna wizytówka.

SPEKTAKULARNE SPACERY 3D

Pracujemy z wykorzystaniem najnowsze technologii tworzenia typu spacer 3D. Spacer 3D skutecznie wpiera sprzedaż nieruchomości. Tradycyjne zdjęcia to już za mało. Liczy się oszczędność czasu, bezpieczeństwo, ograniczenie realnych wizyt i spotkań do niezbędnego minimum. Spacer 3D daje możliwość odwiedzenia Twojej przestrzeni online. Klient pozna każdy zakątek Twojej nieruchomości w najwygodniejszym dla niego czasie. Spacer 3D jest efektownym zaproszeniem do spotkania na żywo dla naprawdę zdecydowanych. Spektakularne spacery 3D na terenie Wrocławia wykonujemy w nieruchomościach zgłoszonych do nas na zasadach wyłączności. Spacer 3D Wrocław.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

GWARANCJA POUFNOŚCI

Poufność jest dla nas priorytetem. Gwarantujemy Klientom dyskrecję oraz komfort bezpieczeństwa powierzonych nam informacji i danych. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w podstawowym zakresie w celu niezbędnym dla realizacji usług, których zakres określa Umowa Pośrednictwa.

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

Iglica Nieruchomości Sp, z o.o. Sp.K jest administratorem Twoich danych osobowych. W celu realizacji zasady zgodnego z prawem, rzetelnego i przejrzystego przetwarzania danych osobowych Klientów, firma przyjęła dokument zwany Polityką Prywatności. W razie pytań dotyczących przetwarzania danych oraz przysługujących Kliento praw, skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość na adres rodo{at}iglica.pl

 

Wybrane oferty

Oferty z wizytą 3D

Bądź na bieżąco z nowymi inwestycjami, zapisz się do newslettera.