DELTA 44

Wrocław, Krzyki ULICA Dąbrowskiego

oferta nr: 2013/0068


Biura do wynajęcia Wrocław, Centrum.

Delta 44 to kompleks handlowo - biurowy położony w centrum Wrocławia. W obiekcie znajduje się 2 768 m2 powierzchni biurowej oraz 1 018 m2 powierzchni handlowej. Parter budynku, z reprezentacyjnym wejściem od strony ulicy gen. Henryka Dąbrowskiego oraz portiernią będzie jednocześnie miejscem lokalizacji mniejszych lokali handlowo-usługowych. Wyższe kondygnacje przeznaczone są na biura.  

Miejsca parkingowe w ramach parkingu podziemnego oraz nadziemnego. Dojazd do parkingu naziemnego zlokalizowany jest w północnej części działki, natomiast od strony południowej planuje się lokalizację rampy samochodowej obsługującej parking podziemny zaprojektowany po wschodniej stronie kompleksu, pod płytą parkingu podziemnego.

Główne atuty inwestycji:

  • Elastyczna koncepcja pozwalająca na wyodrębnienie lokali biurowych i handlowych od 30 m2 oraz łączenia ich w większe zespoły do 700 m2 na jednej kondygnacji.

  • Możliwość zrealizowania w każdym lokalu własnego węzła sanitarnego oraz klimatyzacji.

  • Możliwość dostosowania lokalu do działalności przyszłego właściciela już na etapie projektowania i budowy budynku.

  • Bardzo dobra centralna lokalizacja, gwarantująca wzrost wartości poszczególnych lokali w związku z postępującą rewitalizacją otoczenia.

  • Doskonała dostępność do środków komunikacji publicznej.

 
 
 
UWAGA! Iglica Nieruchomości jest autoryzowanym Partnerem Komercjalizacji obiektu. Wynagrodzenie w całości pokrywa właściciel nieruchomości,
 
 

 

opiekun oferty

Krzysztof Jabłoński

tel.: (71) 79 66 600
tel. kom.:717966600
k.jablonski@iglica.pl

Nr licencji: 7313

Pobierz inwestycję Powiadom znajomego Udostępnij na facebooku
Wypełnij poniższe pola
Zobacz więcej zdjęć
Kontakt

Podobne inwestycje

Powrót

Bądź na bieżąco z nowymi inwestycjami, zapisz się do newslettera.