STAJENNA APARTAMENTY

Wrocław, Krzyki ULICA Stajenna

oferta nr: 2015/0076


STAJENNA APARTAMENTY

BUDYNEK
Stajenna Apartamenty to ekskluzywny budynek, który swoją bryłą nawiązuje do klasycznych rezydencji o ponadczasowym charakterze. Doskonale wpisuje się w willową zabudowę otoczenia, jest jego naturalnym uzupełnieniem i ozdobą. Stajenna Apartamenty to kameralna inwestycja mieszkaniowa z 11 wyjątkowymi apartamentami, stworzona z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Ludziach, którzy nie uznają kompromisów, cenią swoją prywatność, bezpieczeństwo oraz piękno klasycznej architektury. Najwyższy komfort i poziom bezpieczeństwa zapewni mieszkańcom m.in. reprezentacyjny hall, cichobieżna winda, drzwi antywłamaniowe, garaż podziemny oraz monitoring całej nieruchomości.

APARTAMENTY
Każdy z przestronnych i nowoczesnych apartamentów kompleksu został przygotowany z dbałością o detale i zgodnie z najwyższymi standardami sztuki budowlanej. Do wykończenia wnętrz zastosowano najbardziej luksusowe materiały i elementy wyposażenia. Wśród nich naturalny kamień i egzotyczne drewno Meranti z elementami rzeźbionymi. Realizując budowę apartamentowca wykorzystano wyłącznie produkty najwyższej jakości, takich renomowanych producentów jak Schindler, Legrand, De Dietrich czy Hörmann.

LOKALIZACJA
Budynek usytuowany jest w zacisznej uliczce – Stajenna 4, będącej częścią bezpiecznego i najbardziej zielonego zakątku dzielnicy Krzyki, w bezpośredniej bliskości parków (Park Południowy, Skowroni, Kleciński) oraz atrakcyjnego terenu rekreacyjnego Partynice, jednocześnie zapewniające komfortową łączność z centrum miasta i galeriami handlowymi. www.stajenna.pl

opiekun oferty

Dagmara Dobrowolska

tel.: 71 79 666 76
tel. kom.:514706684
d.dobrowolska@iglica.pl

Pobierz inwestycję Powiadom znajomego Udostępnij na facebooku
Wypełnij poniższe pola
Mieszkania
SZCZEGÓŁY PDF kondygnacja nr lokalu il.pokoi powierzchnia cena m2 cena status
Zobacz więcej 2p M9 3 >68,9 m2 7.228 pln 498.000 pln Sprzedana
Zobacz więcej zdjęć
Lokalizacja inwestycji
Kontakt

Podobne inwestycje

Powrót

Bądź na bieżąco z nowymi inwestycjami, zapisz się do newslettera.