HB 1820

Wrocław, Krzyki ULICA Hauke-Bosaka

oferta nr: 2020/0332


HB1820 - Zwierciadło miasta

HB1820 to nowoczesny apartamentowiec, który zwraca uwagę elegancką bryłą i wyważoną formą.  Elewacja budynku została ozdobiona gustownymi detalami, które pomagają utrzymać stylistyczną łączność  z sąsiadującą zabudową historyczną. Wrażenia estetycznego wyrafinowania dopełnia stonowana kolorystyka. 

Zastosowane rozwiązania, takie jak podział fasady czy wielkość okien, pozwolą dopasować budynek do śródmiejskiej zabudowy i wtopić się w tkankę miasta. w efekcie HB1820 stanowi harmonijne dopełnienie i wyrazisty kontrapunkt dla zastanej architektury tej części Przedmieścia Oławskiego.

Wnętrza z charakterem

Przyjęta przez architektów filozofia stawia w centrum uwagi człowieka i jego potrzeby. w efekcie HB1820 oferuje najwyższy poziom funkcjonalności. Każdy metr kwadratowy został tu starannie przemyślany. Doskonale zaprojektowane apartamenty oferują przestrzeń niezrównanego komfortu, a dzięki szerokim możliwościom aranżacji, pozwalają nadać wnętrzom niemal dowolny charakter. wszystko zostało pomyślane tak, by stać się miejscem, w którym każdy stworzy swoje własne centrum wygodnego życia.

Architekci zadbali o doskonałe doświetlenie mieszkań dzięki panoramicznym oknom. wygodę zapewnią też szerokie ciągi komunikacyjne i estetycznie zaprojektowane przestrzenie wspólne. Budynek obsłużą dwie windy umieszczone w dwóch klatkach schodowych. Powstanie też podziemny garaż ze 118 miejscami dla aut i strefą dla rowerów. Apartamenty wyposażone zostaną w drzwi antywłamaniowe, a dodatkowe bezpieczeństwo zapewni monitoring. 

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się na ulicy Hauke-Bosaka 18-20 we Wrocławiu. Jest położona na styku Starego Miasta i Przedmieścia Oławskiego - części dzielnicy Krzyki. Trudno o bardziej centralną lokalizację. Bliżej historycznego centrum miasta jest już tylko Rynek. Bogactwo i różnorodność okolicznej infrastruktury nie wymagają osobnych zapewnień. Znajdziesz tu wszystko, co potrzebne do życia w mieście - zwykle w szerokim wyborze i najlepszym wydaniu. 

Położenie w centrum miasta ma atuty, których nie mogą zaoferować inne lokalizacje. Odległości są krótsze, a doskonały węzeł komunikacyjny pozwala łatwo przemieszczać się w dowolnych kierunkach. Stąd wszędzie jest blisko, a samochód przestaje być koniecznością. Pobliski Plac Dominikański to punkt, przez który przechodzą główne linie autobusowe i tramwajowe Wrocławia. Użytkownicy dwóch kółek bez trudu mogą włączyć się w gęstą sieć ścieżek rowerowych, za to miłośnicy spacerów do wielu centralnych punktów dojdą piechotą w ciągu kilku do kilkunastu minut. 

Deweloper

Inwestycję realizuje Eiffage Immobilier Polska. ​​​​​​Pasją Eiffage jest tworzenie piękna. To, co charakterystyczne dla projektów realizowanych przez Eiffage to innowacyjna technologia, rozmach inwestycji, precyzja szczegółu. Świadczą o tym między innymi szklana piramida Luwru, Wielki Łuk La Défense, Opera w Sydney, futurystyczny budynek Louis Vuitton, ale też najwyższy na świecie wiadukt w Millau. W Polsce w ciągu 30 lat działalności Eiffage zrealizowało prawie 700 inwestycji. W samym Wrocławiu firma znana jest z generalnego wykonawstwa obiektów takich jak OVO z hotelem Double Tree by Hilton, apartamentowca Thespian czy Angel Care – obecnie Rezydencji na Dyrekcyjnej. Jako deweloper Eiffage Immobilier może pochwalić się budową apartamentów Villa Sadyba w Warszawie, inwestycji Dom przy Źródle w Starym Podgórzu w Krakowie oraz Stalowa 27 – nowoczesnej kamienicy w sercu stołecznej Nowej Pragi.

Synergia branż

W Polsce model działalności Eiffage opiera się na ścisłej współpracy Deweloper – Generalny Wykonawca. Inwestycje mieszkaniowe, na wynajem, czy nieruchomości komercyjne to obszary, w których Eiffage Immobilier Polska, dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu, realizuje projekty począwszy od fazy koncepcyjnej, prowadząc je przez kolejne etapy, aż po ich finalizację. Podmiotem wykonawczym wszystkich inwestycji jest Eiffage Polska Budownictwo, generalny wykonawca usług budowlanych, wyspecjalizowany w kompleksowym budownictwie obiektów kubaturowych: biurowych, handlowych, hotelowych, mieszkaniowych, przemysłowych i sportowych.

 

opiekun oferty

Katarzyna Posłuszny

tel.: 717966600
tel. kom.:515 855 939
k.posluszny@iglica.pl

Pobierz inwestycję Powiadom znajomego Udostępnij na facebooku
Wypełnij poniższe pola
Zobacz więcej zdjęć
Lokalizacja inwestycji
Kontakt

Podobne inwestycje

Powrót

Bądź na bieżąco z nowymi inwestycjami, zapisz się do newslettera.