SILENCE HOUSE

Wrocław, Stare Miasto ULICA Krawiecka

oferta nr: 2012/0009


BUDYNEK
Silence House to harmonijne połączenie funkcji mieszkalnej i komercyjnej zamknięte w nowoczesnej i przemyślanej architekturze. Na powierzchni ponad 2 800m2 znajdują się 33 mieszkania o powierzchni od 38 do 64 m2 oraz 4 lokale usługowe z osobnym wejściem i klatką schodową. Silence House składa się z 6 pięter, parteru i 2 kondygnacji podziemnych przeznaczonych na garaż z 38 miejscami postojowymi. Wielofunkcyjny budynek wyposażony jest w nowoczesną windę samochodową oraz portiernię. Dzięki zastosowaniu dużych przeszkleń oraz elewacji z granitu i trawertynu jego bryła jest lekka i łagodnie wkomponowuje się w otaczającą zabudowę Starego Miasta.

LOKALIZACJA
Silence House mieści się przy ulicy Krawieckiej. W najcichszej lokalizacji Starego Miasta - zaledwie kilka kroków od Rynku, tętniącego życiem serca Wrocławia. W pobliżu setek restauracji, klubów i butików, a mimo to ukryty przed miejskim zgiełkiem, odizolowany od samochodowego ruchu, obok spacerowych ulic Świdnickiej i Oławskiej. To prawdziwie prestiżowa, pięciogwiazdkowa lokalizacja, oferująca najciekawsze miejsca kultury i rozrywki dostępne na wyciagnięcie ręki. To ostatnie tak wyjątkowe miejsce we Wrocławiu.

APARTAMENTY
Mieszkalna część Silence House to 33 apartamenty położone na 2 000 m2 powierzchni. W ofercie budynku znajdują się mieszkania w wielkościach od 38 do 64 m2, które na życzenie mogą być wykończone „pod klucz”. Część mieszkaniowa odseparowana jest od biurowej osobnym wejściem oraz klatką schodową. Dbając o wygodę mieszkańców zaprojektowano także nowoczesną windę, która dzięki zastosowaniu osobistych kodów, ułatwia rozdzielenie dwóch funkcji budynku. Budynek dysponuje miejscami postojowymi na 2 kondygnacjach podziemnego parkingu, do którego komfortowy dostęp zapewnia winda samochodowa.
 

opiekun oferty

Biuro Sprzedaży

tel.: 717966600
tel. kom.:514706684
sprzedaz@osiedlejutrzenka.pl

Pobierz inwestycję Powiadom znajomego Udostępnij na facebooku
Wypełnij poniższe pola
Zobacz więcej zdjęć
Lokalizacja inwestycji
Kontakt

Podobne inwestycje

Powrót

Bądź na bieżąco z nowymi inwestycjami, zapisz się do newslettera.