Wrocław, Śródmieście

IGM-LS-19028

Wrocław, Śródmieście ULICA Dmowskiego

oferta nr: IGM-LS-19028


Lokal na sprzedaż. Zapraszamy do nabycia atrakcyjnego lokalu usługowego, będącego częścią budynku Atmo zrealizowanego przez renomowanego dewelopera Eiffage, położonego w centralnej części Kępy Mieszczańskiej.

Powierzchnia całkowita lokalu wynosi 108,68m2, oferuje przestrzeń, którą można dostosować do różnorodnych potrzeb biznesowych. Lokal składa się z obszernej sali sprzedaży o powierzchni 82,68 m2, co zapewnia mnóstwo miejsca na wyeksponowanie produktów lub prowadzenie usług lub biura. Dodatkowo, lokal posiada zaplecze socjalne z toaletą oraz antresolę o powierzchni 40,65 m2. Funkcjonalny układ wnętrza sprawia, że lokal spełni wymagania różnych branż. Niezależnie czy planujesz otworzyć sklep, centrum masażu, salon beauty czy biuro księgowe, ten lokal z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Lokalizacja tego obiektu stanowi niezaprzeczalny atut. Położony blisko centrum, na największej zielonej wyspie Wrocławia – Kępie Mieszczańskiej, zapewnia łatwy dostęp do wszystkich miejskich atrakcji. Po drugiej stronie Odry znajduje się Rynek i Nadodrze, co sprawia, że lokalizacja jest wyjątkowo strategiczna. Bezpośrednie sąsiedztwo Parku Mieszczańskiego oraz okolica z przeważającą nową zabudową tworzą przyjazne otoczenie, które przyciąga zarówno mieszkańców, jak i turystów.

Budynek Atmo wyróżnia się nowoczesną architekturą dbającą o szczegóły, takie jak wkomponowanie zabytkowej stajni w budynek czy oświetlenie elewacji, które tworzy przyjemną atmosferę na podwórku. Dzięki powierzchniom usługowym, które wprowadzają życie do okolicy, ta lokalizacja staje się centrum aktywności społecznej i kulturalnej.
Dodatkowym atutem są przestronne mieszkania z balkonami, loggiami i panoramicznymi oknami, przystosowane do montażu klimatyzacji.

Aranżacja przestrzeni wspólnych z elementami art déco, zaprojektowana przez znanych artystów, oraz amfiteatr na patio sprzyjają nawiązywaniu nowych relacji sąsiedzkich i tworzeniu społeczności.


Gwarancją jakości tego obiektu jest doskonały projekt Pracowni Maćków oraz realizacja przez firmę Eiffage Polska Budownictwo, posiadającą ponad 30-letnie doświadczenie w kraju. 


Nie przegap tej wyjątkowej okazji i skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tej niepowtarzalnej ofercie. 
UWAGA! Wynagrodzenie Iglica Nieruchomości w całości pokrywa Sprzedający. Gwarantujemy najniższą cenę.

opiekun oferty

Krzysztof Jabłoński

tel.: 717966600
tel. kom.:514706680
k.jablonski@iglica.pl

Nr licencji: 7313

Pobierz ofertę Powiadom znajomego Udostępnij na facebooku
Wypełnij poniższe pola
Szczegóły

LokalizacjaWrocław, Śródmieście, Dmowskiego

Powierzchnia całkowita109,00 m2

Rodzaj budynkuapartamentowiec

Rodzaj lokaluJednopoziomowy

Przeznaczenie lokaluusługowy, handlowo-usługowy, biurowy

Piętro / liczba pięterparter / 7

Winda / liczba windtak / b.d.

Liczba pomieszczeń3

Położenieulica osiedlowa

Usytuowaniejednostronne

Wejście do lokaluod ulicy

Teren ogrodzonynie

Liczba wejść1

Miejsce na reklamęna fasadzie

Klimatyzacjanie

Rok budowy2023

Cena

Cena 1.332.743 pln

Cena m2 12.227 pln

Opłaty dodatkowe

Opłaty wg licznikówprąd, woda

Opłata eksploatacyjna PLN7

Opłaty w czynszuCO, ochrona, zaliczka na fundusz remontowy, wywóz nieczystości, Części wspólne, Winda, administracja

ZAPRASZAMY DO WNĘTRZA
Zobacz więcej zdjęć
Plan lokalu
Lokalizacja inwestycji
Kontakt
Powrót

Bądź na bieżąco z nowymi inwestycjami, zapisz się do newslettera.