Wrocław, Psie Pole

IGM-MS-19210

Wrocław, Psie Pole ULICA Grodzieńska

oferta nr: IGM-MS-19210


Idealne miejsce do życia. Niska zabudowa i przemyślane układy funkcjonalne.

Zaledwie 2 km od centrum Psiego Pola, na ulicy Grodzieńskiej, powstaje wyjątkowe osiedle Jaśmin. Tu odetchniesz od zgiełku miasta, mając je na wyciągnięcie ręki. W dwóch minimalistycznych, a przy tym eleganckich budynkach zaprojektowano 147 lokali, od kawalerek aż po rodzinne, 4-pokojowe mieszkania.

Budynki wyposażono w cichobieżne windy. Miejsca postojowe znajdą się w garażach podziemnych. Większość mieszkań będzie posiadało balkon lub ogródek. Zróżnicowane metraże i starannie przemyślane układy sprawiają, że znajdziesz tu swój wymarzony dom.

Komfort mieszkania na kameralnym osiedlu

Osiedle Jaśmin składa się z dwóch, trzykondygnacyjnych budynków otoczonych zielenią. W budynku A zaprojektowano 60 mieszkań, a w budynku B zaprojektowano 87 mieszkań. Zadbaliśmy o ciekawą aranżację części wspólnych oraz windy w każdej klatce. Dodatkowym udogodnieniem jest garaż usytuowany w części podziemnej. Dostępny będzie również obszerny parking naziemny. 

Lokalizacja - miasto na wyciągnięcie ręki

Osiedle Jaśmin to idealne miejsce dla osób pragnących mieszkać w mieście, jednocześnie ciesząc się spokojem i ciszą. Inwestycja zlokalizowana jest na osiedlu Psie Pole. Znajdują się tu liczne sklepy oraz szeroka oferta usług. Bliskość wielu szkół, przedszkoli oraz żłobków sprawia, że jest to doskonała lokalizacja dla rodzin z dziećmi.

Osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum Wrocławia – mieszczące się przy nim przystanki autobusowe zapewniają wygodny dojazd do różnych części miasta. Ważnym punktem komunikacyjnym jest też pobliska stacja kolejowa Psie Pole, do której można dojechać rowerem w zaledwie 10 minut. Lokalizacja inwestycji umożliwia również łatwy i szybki dojazd do autostradowej obwodnicy Wrocławia A8 czy drogi ekspresowej S8.

Eco Scala to doświadczony Inwestor. Firma działa w branży budowlanej od 1998 roku.

Realizuje osiedla mieszkaniowe we Wrocławiu, w Kłodzku oraz w Katowicach. Specjalizuje się w budowaniu kameralnych osiedli dedykowanych ludziom ceniącym spokój i komfort. Wieloletnie doświadczenie pozwala tworzyć miejsca przyjazne, w których każdy odnajdzie swój wymarzony dom.

Iglica Nieruchomości prowadzi Biuro Sprzedaży inwestycji Osiedle Jaśmin.
Zapraszamy do kontaktu! 

opiekun oferty

Agnieszka Szopińska

tel.: 717966600
tel. kom.:0048 517302843
a.szopinska@iglica.pl

Pobierz ofertę Powiadom znajomego Udostępnij na facebooku
Wypełnij poniższe pola
Szczegóły

LokalizacjaWrocław, Psie Pole, Grodzieńska

Powierzchnia całkowita63,57 m2

Powierzchnia użytkowa63,57 m2

Liczba pokoi4

Liczba sypialni3

Rozkładdwustronne

Piętro / liczba pięter1p / 2

Winda / liczba windtak / 1

Klimatyzacjanie

Balkonduży

Taras / metrażb.d. / 9,81 m2

Rok budowy2024

Dozór budynkubrak

Cena

Cena 559.416 pln

Cena m2 8.800 pln

Garaż

Cena brutto PLN30.000

Zobacz więcej zdjęć
Plan mieszkania
Lokalizacja inwestycji
Kontakt
Powrót

Bądź na bieżąco z nowymi inwestycjami, zapisz się do newslettera.