Wrocław, Krzyki

IGM-BS-19894

Wrocław, Krzyki

oferta nr: IGM-BS-19894


Wyjątkowa Okazja Inwestycyjna na Krzykach
Budynek z Potencjałem Przy Parku Południowym

 
Oferujemy na sprzedaż, atrakcyjny budynek wolnostojący o powierzchni całkowitej 670 m2.  To rzadka okazja inwestycyjna na osiedlu Borek, w prestiżowej części dzielnicy Wrocław, Krzyki. 
 
Nieruchomość z dużym potencjałem, oferuje możliwość personalizacji i rozbudowy - idealna jako inwestycja pod wynajem długoterminowy, apart-hotel lub funkcjonalne biura czy gabinety.
 
Budynek jest doskonale usytuowany, w bliskiej odległości od malowniczego Parku Południowego oraz w bezpośrednim sąsiedztwie ważnych arterii komunikacyjnych południowej części Wrocławia – ulic Ślężnej i Sudeckiej.  Liczne tereny rekreacyjne i obiekty sportowe w okolicy to idealne miejsce dla aktywnych, co dodatkowo zwiększa zainteresowanie lokalizacją. To unikatowe położenie łączy komfort mieszkania czy pracy w cichej willowej okolicy i z łatwym dostępem do miejskiej infrastruktury.
 
W budynku zaprojektowano 21 jednostek mieszkalnych, od jednopokojowych po trzypokojowe, które dają szerokie możliwości wykorzystania pod wynajem długo- , średnio-  i krótkoterminowy. Doświadczone biuro architektoniczne zaproponowało najbardziej pożądane pod kątem wynajmu czy odsprzedaży metraże oraz układy funkcjonalne, co daje gwarancje stabilnych i przewidywalnych przychodów.
 
Liczba oraz prawidłowa struktura mieszkań w budynku predysponuje budynek do oddania go w całości w dzierżawę profesjonalnemu podmiotowi zarządzającemu najmem.
 
Sprawna komunikacja z siedzibą Uniwersytetu Ekonomicznego, Akademii Medycznej i innych placówek edukacyjnych, galerii handlowych czy centr biznesowych zapewnia stały popyt na mieszkania, co jest kluczowe dla inwestycji pod wynajem.
 
Dodatkowo, istnieje możliwość rozszerzenia inwestycji poprzez zakup sąsiedniej działki o powierzchni 1067 m2. Ta elastyczność zapewnia szansę na dalszy rozwój i rozbudowę projektu.
 
 
Najważniejsze korzyści inwestycyjne:
 
  Prestiżowa lokalizacja na południu Wrocławia
  Bliskość Centrów Edukacyjnych
  Rekreacja i Sport w Zasięgu
  Wysoki potencjał wynajmu
  Inwestycja z perspektywą wzrostu wartości
  Możliwości adaptacji na różne funkcje
 
Nie przegap okazji na inwestycję w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia, oferującą nie tylko przemyślane przestrzenie mieszkalne, ale i potencjał na przyszłość. Ta nieruchomość to więcej niż inwestycja, to Twoja szansa na stworzenie czegoś wyjątkowego.
 
UWAGA! Zapraszamy do kontaktu oraz składania ofert zakupu.
 

opiekun oferty

Marlena Joks

tel.: 71-7966600
tel. kom.:690210963
m.joks@iglica.pl

Nr licencji: 7915

Pobierz ofertę Powiadom znajomego Udostępnij na facebooku
Wypełnij poniższe pola
Szczegóły

Rok budowy1930

Powierzchnia całkowita670,00 m2

Cena

Cena 6.700.000 pln

Cena m2 10.000 pln

Zobacz więcej zdjęć
Lokalizacja inwestycji
Kontakt
Powrót

Bądź na bieżąco z nowymi inwestycjami, zapisz się do newslettera.